Wsparcie

Nasza firma poza wykonaniem strony internetowej prowadzi również aktywne wsparcie posprzedażowe. Oznacza to, że nasi Klienci w trakcie pracy nad modyfikacją swojej strony mogą zawsze liczyć na naszą pomoc.

Często zadarza się, że firmy tworzące strony udostępniają stworzoną stronę i niechętnie pomagają w jej redagowaniu. W naszej firme znajdą Państwo pełne wsparcie. Panel CMS do obsługi strony jest intuicyjny ale jak wiadomo na początku każdy potrzebuje pomocy, by móc w pełni odnaleźć się w nowym otoczeniu.

Pomoc nie tyczy się tylko samego zarządzania treścią ale i również pozycjonowaniu strony przez klienta. Przy wykupieniu opcji przygotowanej strony pod roboty wyszukiwarek pomagamy klientom jak dodać nową kartę strony, usługi, produktu, by ta doskonale się pozycjonowania w wyszukiwarkach.
Często również początkowe frazy po pewnym czasie potrzebują wsparcia by wrócić na pierwsze strony wyszukiwarek. To wszystko staramy się przekazać w najprostrzej formie, by każdy czuł się pewnie zarówno w tym co robi jak i również w przekonaniu, że jesteśmy wspaniałym partnerem w biznesie.

Ostatnie newsy

Utworzenie i wdrożenie nowej strony www.legalcounselling.eu
01.06.2014r.
Optymalizacja strony i jej pozycjonowanie. www.bielmet.com
04.08.2013r.
Utworzenie i wdrożenie nowej strony www.szklowdomu.pl
18.07.2013r.

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.