System zarządzania treścią CMS

CMS to w skrócie system zarządzania treścią (Content Management System), zwany również niekiedy Panelem Administracyjnym strony.

Nasza firma do każdej utworzonej przez nas strony implementuje taki system. Dzięki temu o każdej porze dnia i nocy mogą Państwo edytować zawartość Państwa strony sami. System ten jest naszego autorstwa jest przygotowany tylko i wyłącznie pod daną stronę. Niektóre firmy opierają ten system na darmowych rozwiązaniach typu Joomla, czy Wordpress. Nasza firma nie oferuje darmowego rozwiązania, za które Państwo płacą, a rozwiązanie, które jest ściśle dopasowane do Państwa strony - dzięki temu nie muszą się go Państwo praktycznie uczyć - wszystko jest przejrzyste, funkcjonalne i bardzo proste w obsłudze. Kolejny raz pragniemy podkreślić, że nie muszą się Państwo znać na stronach internetowych - mechanizmy obsługi Panelu Administracyjnego są proste, a każde wymagane pola jasno opisane. W razie problemów system sam wskaże nam co i w jakie pole mamy wprowadzać, aby działanie strony nie było narażone na błędy.

Sami?

Tak - system CMS jest tak skonstruowany, że nie wymaga najmniejszej znajomości języka HTML, czy CSS. Pozwala on na swobodne modyfikacje w postaci pogrubienia, pochylenia, czy nadania koloru zaznaczonej części tekstu dla jego podkreślenia. To oczywiście ułamek jego możliwości. Jest on zbliżony do wyglądu i działania najpopularniejszych na rynku płatnych lub darmowych edytorów tekstowych.

Proszę sobie wyobrazić sytuację, gdy utworzony tekst na stronę przesyłacie Państwo do administratora strony i czekając na jego reakcję jesteście Państwo zmuszeni na dość długie nieraz oczekiwanie wdrożenia zmian. Dzięki rozwiązaniu oferowanemu przez naszą firmę robicie to Państwo sami od ręki. Często firmy, które z nami współpracują w jednym oknie mają uruchomioną swoją stronę, a w Panelu Administracyjnym dokonują zmian, by od razu je podejrzeć na swojej stronie. Pozwala to na ewentualną korektę wychwyconych błędów, czy nadawania koloru etc we wprowadzanym tekście. To rozwiązanie oferowane przez naszą firmę umożliwia Państwu ogromny zysk czasu na zajęcie się innymi sprawami, a kwestia aktualizacji strony pozostaje dawno zapomniana.

Oczywiście, na życzenie klienta również dokonujemy zmian na stronie.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

Klienci, którzy odwiedzili tę stronę przeglądali również:

Usługi

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.