Projektowanie stron internetowych

Po co mi strona?

Wbrew pozorom posiadacze strony internetowej mają zwiększone zyski firmy o około 40%...

Jak to się dzieje? To proste. Każdy, kto szuka produktów, usług, czy informacji o danym produkcie zaczyna od uruchomienia wyszukiwarki internetowej i wpisuje pożądaną frazę.

Gdy już zdecyduje się na jakąś np. usługę wpisuje ją ponownie w wyszukiwarkę dodając na końcu frazę swojej najbliższej lokalizacji np. „serwis samochodowy łódź”. To właśnie w tym momencie firmy na pierwszych miejscach mają największą liczbę zapytań. Dzięki temu właśnie można zwiększyć obroty swojej firmy. Przy wykonaniu usługi w naszej firmie objaśnione wyżej pozycjonowanie jest całkowicie za darmo!!! Firmy konkurencyjne biorą za to ogromne pieniądze nawet rzędu kilku tysięcy złotych na rok.

 

Co oferujemy?

  1. Nowoczesną stronę z indywidualną grafiką dopasowaną do Państwa profilu działalności.

  2. Wygodny w obsłudze, autorski panel CMS do zarządzania treścią strony.

  3. Przygotowanie strony pod wyszukiwarki internetowe - więcej informacji

  4. Całkowicie darmowe pozycjonowanie.

  5. Kompleksową obsługę i doradztwo od pomysłu po uruchomienie strony w internecie.

  6. Brak ukrytych opłat.

  7. Opłata za wykonanie strony jest JEDNORAZOWA, nie oferujemy żadnych abonamentów.

 

 

Jak wygląda proces założenia strony?

Jest on podzielony na kilka etapów.

Pierwszy etap to rozpoznanie profilu działalności Państwa firmy. Przy pierwszym kontakcie nasz przedstawiciel zapyta czym zajmuje się Państwa firma. Poprosi o materiały graficzne typu logo, zdjęcia, czy informacje o oferowanych produktach lub usługach. Dodatkowo w trakcie rozmowy zaproponuje najlepsze rozwiązanie dotyczące wykreowaniu wizerunku Państwa firmy. Chodzi tu głównie o rozdzielenie tworzonej strony na stronę-wizytówkę, stronę-katalog, czy stronę-sklep internetowy. Na podstawie tych informacji można już sporządzić dokładną wycenę strony.

 

Drugi etap to przygotowanie i przedstawienie Państwu wizualnego projektu graficznego Państwa strony. To najważniejszy etap w którym ustalane są ewentualne zmiany i korekty grafiki. W porozumieniu z Państwem dopasowujemy i wdrażamy szczegóły według wytycznych. Ten etap trwa 2-3 dni robocze. Czemu tak długo? Tworzymy strony indywidualne pod danego klienta, dzięki temu zarówno jego działalność jak i strona zapadnie w pamięci przeglądającym. Jeśli projekt spełnia wszystkie wymagania prosimy o wpłatę 50% całkowitej wyceny strony i przechodzimy do kolejnego etapu.

 

Trzeci etap to najdłuższy i zarazem najważniejszy etap tworzenia strony. To właśnie teraz uzgodniona grafika zostaje pocięta i kodowana przez naszych programistów tworząc tzw. „silnik strony”. Silnik strony pozwala na logiczne działanie strony pod względem technicznym. W tym etapie również zostaje tworzony autorski system zarządzania treścią, czyli w skrócie panel CMS. Panel ten ma za zadanie zarządzać wyświetlaną treścią i zdjęciami na Państwa stronie. Należy tu dodać, że każda, nawet najprostsza strona może posiadać takowy panel. To właśnie dzięki niemu każdy, kto nawet nie ma pojęcia o kodach HTML może w prosty sposób ich używać nawet bez najmniejszej wiedzy. Wygląda on jak popularne edytory tekstowe, w których np. po zaznaczeniu tekstu i pogrubieniu będzie on również tak wyświetlany na Państwa stronie. Ten etap trwa około 14 dni – w zależności od złożoności strony. Zwykle najprostsze strony są zakańczane w 1-2 dni robocze.

 

Czwarty etap to etap najważniejszy dla Państwa. Teraz bowiem właśnie Państwa strona wyjdzie na świat. Ostatni krok dzieli nas od zakończenia prac nad Państwa stroną. Każda strona, by pojawiać się w internecie potrzebuje jeszcze spełnić dwa warunki:

- posiadać domenę pod jaką będzie widoczna: np. www.twojastrona.pl

- posiadać serwer (hosting), który będzie przechowywał kod strony i odpowiednio go wyświetlał po wpisaniu adresu Państwa strony w przeglądarce internetowej.

Jeśli posiadają Państwo już własną stronę i hosting to sprawa jest prosta – umieszczamy pliki na Państwa serwerze i strona już działa. Jeśli jednak nie mają Państwo swojego adresu strony również umożliwiamy jego stworzenie, wybranie odpowiedniego hostingu i uruchomienie strony. Koszt nowego adresu to od 50zł wzwyż. W zależności od realizowanego projektu zwykle opłata za nową nazwę domeny jest pomijana. Należy również pamiętać, że każda strona musi być opłacana co roku za jej utrzymanie (nazwa domeny i hosting) – koszt takiej usługi w naszej firmie to koszt rzędu 100-200zł brutto rocznie.

 

Podsumowanie.

Dzięki nam możecie Państwo w łatwy sposób pokazać swoją firmę w internecie i pozyskać nowych klientów. Nie mamy żadnych ukrytych opłat, ani abonamentów. Niektóre z pozoru darmowe rozwiązania skazują firmy po pewnym czasie na stały abonament. W takim przypadku Państwa firma istnieje tylko po dokonaniu wpłaty. U nas jedyną opłatą po wykonaniu zlecenia może być tylko i wyłącznie nieodłączna nigdzie opłata za domenę (nazwę strony) i hosting (przestrzeń dyskowa na serwerze na pliki strony) – oczywiście posiadając już własną stronę i hosting nie muszą Państwo za nic nam płacić.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 607 97 65 87 lub wypełniając formularz kontaktowy.

Klienci, którzy odwiedzili tę stronę przeglądali również:

Usługi

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.