Optymalizacja kodu i działania strony

Optymalizacja kodu i działania strony jest niekiedy pomijana, lecz jest bardzo ważna jeśli chodzi o funkcjonowanie danej strony.

Proces ten to w skrócie modyfikacja kodu strony pod panujące dziś standardy. Przykładem takiej usługi jest modyfikacja strony opartej na tabelach (to proste i szybkie rozwiązanie, przeważnie stosowane przez osoby raczkujące w tworzeniu stron oraz oferowane aplikacje graficzne, które same "tną" grafikę na tabele). Dziś większość stron jest już oparta na warstwach (DIV-ach). Rozwiązanie to jest nowoczesną tendecją, a tabelki zostały przyjęte do stron, które w swej treści oferują np. cenniki, usługi, etc.

Innym procesem optymalizacji kodu strony jest optymalizacja budowy zapytań do bazy MySQL. W przypadku kilku zapytań nie ma to większego znaczenia, lecz przy znacznie bardziej odwiedzanej stronie przez internautów może doprowadzić to do strasznych opóźnień jej wyświetlania lub w skrajnych przypadkach do jej upadku.

Do tej usługi możemy również dopisać możliwość utworzenia systemu zarządzania treścią CMS (Panelu Administracyjnego) strony, który pozwoli na jej swobodną modyfikację.

 

Klienci, którzy odwiedzili tę stronę przeglądali również:

Usługi

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.