Domeny i usługi hostingowe

W naszej ofercie znajduje się również możliwość zarejestrowania dla Państwa domeny lub hostingu, dla utrzymania plików stron.

Na początek wyjaśnienie obu pojęć:

  1. Domena - nazwa Państwa strony pod którą będzie ona widoczna po wpisaniu w polu adresu przeglądarki. Istnienie domen jest zawsze uwarunkowane jednorazową, roczną opłatą za jej przedłużenie.
  2. Hosting - mówiąc potocznie jest to utrzymanie plików strony, które są odpowiedzialne za jej wygląd i działanie. Opłata za usługę hostingową jest również płatna jednorazowo raz w roku - zwykle przy opłacie przedłużenia ważności domeny. Jednak istnieje możliwość odseparowania obu usług. Oznacza to, że domenę mogą Państwo utrzymywać w innej firmie, a w naszej korzystać tylko i wyłącznie z usług hostingowych strony.

Należy tu podkreślić, że koszt obu usług jest niekiedy kilkukrotnie niższy od wiodących na rynku firm.

Obie usługi są zlecane przez naszą firmę innej ale dzięki wielu już istniejącym domenom oraz kont hostingowych jakich jesteśmy w posiadaniu, otrzymaliśmy ogromne rabaty, jakie możemy zaoferować Państwu, które w pojedynczym przypadku są niemożliwe.

Przy realizacji usługi utworzenia strony poprzez naszą firmę oferujemy w cenie założenie domeny (nazwy strony) oraz jej utrzymanie na hostingu przez pierwszy rok w cenie realizacji takiego projektu. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o dodatkowe koszta z tym związane. Każdy następny rok kontynuacji pozwala dalej oszczędzać na Państwa stronie - dzięki temu koszt utworzenia takiej strony pozwala na jego zwrot w ciągu kilku najbliższych lat.

Więcej informacji uzyskają Państwo wysyłając do nas formularz kontaktowy ze stopki lub wypełniając go w zakładce "Kontakt".

 

Klienci, którzy odwiedzili tę stronę przeglądali również:

Usługi

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.