Opłaty? - Nie

Jeśli Państwa strona jednocześnie wymaga przebudowy i stworzenia nowej strony, nowego jej wyglądu i mechanizmu to w zależności od jej złożoności oferujemy w tej cenie jedno, dwa lub więcej fraz lokalnych, które będą przez nas pozycjonowane do roku czasu od momentu jej udostępnienia na serwerach.

A co po tym roku...?

Wtedy mają Państwo silnie zbudowaną pozycję frazy względem Waszego profilu działalności. Po roku czasu opisujemy Państwu co robić, aby dalej utrzymać tę pozycję i cieszyć sie nowymi klientami.

Klienci, którzy odwiedzili tę stronę przeglądali również:

Usługi pozycjonowania

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.