Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie

Strona jest widziana przez wszystkich potencjalnych klientów. Bez skutecznego pozycjonowania nasza strona jest znana tylko Państwu lub osobom z Państwa otoczenia.

To czysty zysk

Pewnie, że tak! Proszę sobie wyobrazić sytuację, gdzie bez dobrze spozycjonowanej strony posiadają Państwo klientów, którzy poznali Państwa przypadkiem z reklamy w gazecie, czy w czasopiśmie, za które słono Państwo zapłacili - dziś każdy szuka wszystkiego w internecie. Dzięki dobrej pozycji w wyszukiwarkach częste zapytania o Wasze produkty stają się kilkakrotnie powielone. Przekłada się to bezpośrednio na czysty zysk Państwa firmy.

Wiele razy spotkałem się z opinią klienta, że ten już zapłacił firmom, które gromadzą najwięcej firm i podsuwają szukającym Państwa strony. Fajnie, tylko muszą płacić Państwo abonament, by ta firma Państwa utrzymywała, a często dzieje się tak, że nie zawsze Państwa reklama jest podsuwana danemu klientowi. Tu płacą Państwo tylko raz, a dalej mają nieograniczoną reklamę. Proszę sobie zadać pytanie, czy szukanie zawsze zaczynamy od firm, które skupiają inne firmy, czy od wyszukiwarek?

Klienci, którzy odwiedzili tę stronę przeglądali również:

Usługi pozycjonowania

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.