Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to szereg czynników, które mają na celu dążenie do uzyskania jak najlepszej pozycji strony w wyszukiwarkach organicznych takich jak Google, Bing, Yahoo itd.
Procedura polega na wybraniu przez Klienta słowa lub kilku słów kluczowych, które chce, aby znalazły się na szczytach wyszukiwarek jego strony po wpisaniu danej frazy. Dzięki temu jego strona jest odwiedzana przez jak najszerszą rzeszę klientów.
Proces budowania pozycjonowania danej strony jest dosyć mozolny i zwykle trwa od 3-6 miesięcy. Po tym okresie widać pierwsze efekty.

Czemy tak długo?

Nasze usługi opieramy na powolnym, lecz stabilnym pozycjonowaniu Państwa strony w wyszukiwarkach. Dzięki temu Państwa strona po naszych usługach nie będzie wymagała interwencji na bardzo długi okres czasu, a dzięki temu mają Państwo wciąż bardzo dużo zapytań i telefonów bez opłat za jakiekolwiek reklamy.
Powolny proces budowania pozycji strony właśnie temu sprzyja. Niektóre firmy mogą oferować szybkie uzyskanie wysokiej pozycji, jednak proszę się z tym liczyć, że w momencie, gdy zrezygnują Państwo z ich usług, Państwa strona poleci szybko na dalsze strony.
Pozycjonowanie stron można podzielić na dwa kierunki:

Usługi pozycjonowania

O nas

Firma DaaF powstała w 2012r i bardzo szybko się rozwija. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oraz ich pozycjonowaniu tworzymy świetny zespół w pracy oraz poza nią. Nie oferujemy żadnych opłat w związku z istnieniem strony. Strona raz stworzona pozostaje do Państwa dyspozycji na zawsze. Każda stworzona przez nas strona posiada silnik przygotowany pod wyszukiwarki. Jeśli decydują się Państwo na pozycjonowanie strony na kilka fraz, po udanej kampanii wskazujemy drogę jak należy dodawać nowe usługi lub produkty, by same mogły pozycjonować się w sieci.